راهکاران ابری

نرم افزار حسابداری راهکاران ابری

ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی

راهکارهای همکاران سیستم به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا با بینش دقیق‌تری سازمان‌شان را مدیریت کنند و از تغییرات بازار و روندهای آن مطلع شوند.

راهکاران ابری همکاران سیستم

راهکاران ابری

راهکاران ابری همکاران سیستم هم‌سو با فناوری‌های روز دنیا، راهکارهای نرم‌افزاری خود را با فناوری رایانش ابری عرضه کرده است. ERP ابری همکاران سیستم با نام «راهکاران ابری» روی سرورهای شرکت همکاران سیستم نصب می‌شود و شما بی‌نیاز از خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، به این سرورها وصل می‌شوید. در این حالت نیاز نیست امتیاز نرم‌افزار را خریداری کنید. کافی است هزینه‌ی اشتراک را متناسب با نیاز سازمان‌تان بپردازید و از یک راهکار نرم‌افزاری قدرتمند بهره‌مند شوید. افزون‌ براین، با بالاترین استانداردهای امنیتی، از امنیت داده‌های سازمان‌تان اطمینان داشته باشید.

اصلی‌ترین فعالیت‌های همکاران سیستم

  • ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی؛ با محصول راهکاران (ERP+BI+BPM Tools)
  • ارائه‌‌ی راهکاران بر بستر ابر ( ERP On the Cloud)
  • ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارهای کوچک؛ محصول سپیدار
  • ارائه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای اصناف؛ محصول دشت
  • ارائه‌‌ی راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی؛ محصول بخش عمومی
  • ارائه‌ی راهکار اتوماسیون اداری تحت‌وب
  • ارائه‌‌ی خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری

راهکاران ابری همکاران سیستم، راهکاری به صرفه امن و انعطاف پذیر برای رشد کسب و کار شما

از راهکاری به صرفه استفاده کنید

با استفاده از راهکاران ابری همکاران سیستم، نیازی به خرید نرم افزار، سخت افزار و سرور ندارید و از نرم افزاری به روز و حرفه‌ای با هزینه‌ای به‌صرفه برای کسب‌و‌کار خود بهره می‌برید.

داده‎ها را در محیطی کاملا امن نگهداری کنید

راهکاران ابری، اطلاعات شما را با بالاتربن استانداردهای امنیتی و در پایگاه داده‎ای امن نگهداری می‌کند.

نرم افزارتان را همیشه همراه خود داشته باشید

در هر زمانی و هر مکانی و بدون محدودیت جغرافیایی به نرم‌افزار و اطلاعات کسب و کارتان دسترسی دارید.

یک سیستم منعطف در اختیار داشته باشید

در راهکاران ابری به تناسب تعداد کاربر و ماژول‌های مورد نیاز حق اشتراک پرداخت می‌کنید و در صورت نیاز می‌توانید تعداد کاربر را تغییر داده، یا ماژول‌های جدید اضافه کنید.

سبد محصولی راهکاران ابری

راهکار مالی راهکاران ابری

مدیریت اسناد حسابداری و یکپارچه‌سازی فرآیندهای مالی، از مهم‌ترین چالش‎‌های سازمان‌ها محسوب می‌شود. هر چقدر حجم داده‌ها افزایش می‌یابد، امکان نادرست بودن داده‌های ثبت شده بالاتر می‌رود و زمان بسیاری نیاز است تا اثرات مالی این اطلاعات ثبت شوند.

به کمک نرم‌افزارهای مالی راهکاران ابری، با اتوماتیک کردن فرآیندهای دستی، دوباره‌کاری و خطاهای کاربری را کاهش داده و با امنیت بالا و به راحتی به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید علاوه بر افزایش سرعت گزارش‌دهی، قابلیت اتکای اطلاعات را افزایش دهید.

راهکار تدارکات و لجستیک راهکاران ابری

پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرایندهای تدارکات، باعث شده است این فعالیت‌ها جزء نیازهای اساسی از شرکت‌های تولیدی و بازرگانی باشد. راهکار تدارکات و لجستیک راهکاران ابری به شما کمک می‌کند فرایند تامین و نگهداری کالا به شکل اتوماتیک مدیریت کنید و از وضعیت موجودی‌های سازمان اطلاعات به هنگام و دقیق دریافت کنید. با این راهکار می‌توانید فعالیت‌های مهمی مانند خرید کالا و خدمات از تامین‌کنندگان داخلی و خارجی، مدیریت انبار، ثبت ورود و خروج کالا به صورت دستی یا با استفاده از بارکد، قیمت‌گذاری و حسابداری موارد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری و انبارگردانی را به شکل سیستمی کنترل کنید و سرعت فرایندها را افزایش دهید.

راهکار سرمایه انسانی راهکاران ابری

با راهکار سرمایه انسانی راهکاران ابری متناسب با نیازهای کسب وکارتان، حوزه سرمایه انسانی سازمان را مدیریت کنید و با توجه به الزامات قانونی، از اعمال خودکار تغییرات بهره‌مند شوید. راهکار سرمایه انسانی شما را قادر می‌سازد خطاهای احتمالی در محاسبه‌ی جبران خدمات کارکنان را کاهش دهید و با امکان گزارش‌گیری و تحلیل، دیدی جامع از سرمایه انسانی سازمان کسب کنید.

راهکار فروش راهکاران ابری

ماژول فروش راهکاران ابری با پوشش فرآیندهای متنوع مربوط به پردازش درخواست مشتریان، از ثبت درخواست تا زمان صدور صورت‌حساب و نیز فراهم آوردن بستری برای سیاست‌گذاری تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی، شرکت‌ها را در بهبود عملکرد سازمان، افزایش سهم بازار و در نهایت ضریب بازگشت سرمایه یاری می‌رساند.

نرم‌افزار فروش راهکاران ابری علاوه بر یکپارچگی با سایر ماژول‌ها، به مکانیزه کردن سیستم فروش و ارزیابی و کنترل عملکرد فروشندگان کمک می‌کند و ضمن بهبود فرآیندهای فروش، هزینه‌ی پاسخ‌گویی به درخواست‌های مشتریان را کاهش و سرعت آن را افزایش می‌دهد.

راهکار پخش راهکاران ابری

تعداد زیاد مشتریان، پراکندگی جغرافیایی و حجم بالای عملیات روزانه، از مهم‌ترین چالش‌های شرکت‌های پخش محسوب می‌شود. از این رو، این شرکت‌ها برای پاسخ‌گویی مناسب و به‌موقع و کارایی بیش‌تری نیاز دارند.

راهکار پخش راهکاران ابری، تمام فرآیندهای فروش سرد، پخش گرم، فروش عمده و فروش درب کارخانه را از سفارش‌گیری تا توزیع و تسویه‌حساب پشتیبانی می‌کند. راهکار پخش راهکاران ابری به شما کمک می‌کند نظارت و کنترل‌های دقیقی بر اجرای فرآیندهای فروش، توزیع، مالی و مرجوعی در شعب مختلف فروش و پخش داشته باشید.

راهکار حسابداری مدیریت راهکاران ابری

با کمک راهکار حسابداری مدیریت، می‌توانید بهای تمام شده محصول یا خدمت سازمان خود را با سرعت و دقت کافی محاسبه کنید و انعطاف‌پذیری کسب و کارتان را در قبال صنعت افزایش دهید.

راهکار خرده‌فروشی راهکاران ابری

مدیران صنعت خرده‌فروشی، به دلیل گستردگی حجم فعالیت‌ها و ارتباط با مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی با نیازهای گوناگونی روبرو هستند. انجام سریع و دقیق عملیات، پایش فروشگاه‌ها با وجود گستردگی و پراکندگی جغرافیایی آن‌ها، گردآوری اطلاعات پراکنده و تحلیل اطلاعات برای تعیین سیاست‌گذاری‌های فروش و تامین موجودی کالای فروشگاه‌ها، از مهم‌ترین چالش‌های سازمان‌ها در این صنعت محسوب می‌شود.

راهکار خرده‌فروشی راهکاران ابری به وسیله‌ی یکپارچگی با سایر ماژول‌ها، به شما کمک می‌کند با مدیریت مکانیزه فروشگاه‌ها، سرعت و دقت عملیات را افزایش دهید و با صرف هزینه‌های کمتر از طریق مدیریت یکپارچه و متمرکز، کسب‌و‌کار خود را مدیریت کرده و تسلط بیش‌تری روی همه‌ی فرآیندهای فروش داشته باشید.

ویژگی‌های راهکار مدیریت تولید راهکاران ابری

برنامه‌ریزی دقیق تولید و عملیات و یکپارچه‌سازی با سایر بخش‌‌های سازمان، نیاز ضروری کسب وکارها برای برتری در بازار رقابتی است. هر اندازه آگاهی مدیران از آن چه واقعا در سطوح عملیاتی اتفاق می‌افتد بیشتر و شفاف‌ تر باشد، تصمیم‌گیری‌های به موقع و صحیح‌تری برای رفع انحرافات احتمالی می‌گیرند.

با استفاده از راهکار مدیریت تولید راهکاران ابری، برنامه‌ریزی تولید به شکل دقیق تهیه شده، محصولات مطابق با استانداردهای کیفی تولید می‌شوند وتجهیزات و خطوط تولیدی با برنامه‌ریزی و پیش‌برد فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات به موقع در وضعیت مطلوبی قرار می‌گیرند.

در نتیجه این فرآیند یکپارچه، موارد به اندازه کافی و با کیفیت مناسب به خطوط تولیدی ارسال می‌شود، آزمایش‌ها متنوع در تمام مراحل ورودی و حین تولید انجام شده و در نهایت با تحویل محصول باکیفیت به مشتری؛ رضایت او محقق می‌شود.

سفارش نرم‌افزار

برای سفارش نرم افزار فرم روبرو را تکمیل و ارسال نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای فروش این نرم‌افزار را به عمل می‌آورند

منتظر ثبت سفارش شما هستیم